Kad jūs domājat par hipnozi, jums var tikt piedots, ka attēlojat tos skatuves šovus, kuros hipnotizētājs kaut kādā veidā mudina brīvprātīgos darīt visādas trakas lietas. Tomēr izrādās, ka hipnoze var būt ļoti efektīvs palīgs, lai palīdzētu cilvēkiem svara zaudēšanas ceļā. Klīniskā hipnoterapeite Sūzija Teikseira no Hypnohelp Melbourne paskaidro, kā hipnozi var izmantot labā spēka labā!

Kāda ir hipnozes sajūta?

Ir svarīgi atzīmēt, ka hipnozei nav nepieciešama narkotiku lietošana, saka Teikseira.

Cilvēks pamazām tiek pievests transa stāvoklis , kur viņi caur vizualizācijām un sajūtām tiek virzīti uz klusuma un relaksācijas vietu. Kad tas ir sasniegts, indivīds nonāk dziļā transa stāvoklī (kataleptiskā stāvoklī), ko parasti raksturo acu kustības uz sāniem.Pēc tam hipnoterapeits ieved indivīdu dziļākā transa stāvoklī (somnambuliskā stāvoklī), kur var sniegt ieteikumus par jomu, kurā nepieciešama palīdzība.

Kā darbojas hipnoze svara zaudēšanai?

Svara zaudēšanas hipnozi var veikt [kopā ar] diētu, un to var veikt arī atsevišķi, kas arī ir efektīvs, saka Teixeira. Tas joprojām ļauj ēst maltītes, kuras jūs alkstat [palīdzot to darīt] ar mēru.

Cik hipnozes seansu ir nepieciešams svara zaudēšanai?

Nav noteikts, cik reižu kādam vajadzētu ierasties pēc hipnozes, pirms paredzētā palīdzība stājas spēkā, skaidro Teikseira. Cik sesiju kādam ir nepieciešams, ir atkarīgs no faktoriem, tostarp no tā, cik ilgi problēma ir bijusi, no klienta individualitātes un citiem faktoriem.

Cik daudz svara kāds var zaudēt?

Man ir bijuši klienti, kuri sešās sesijās zaudēja apmēram 22 mārciņas, bet citi septiņās sesijās zaudēja apmēram 33 mārciņas — tas viss ir atkarīgs no katra indivīda, saka Teikseira. Pētījumi pat ir parādījuši, ka svara zaudēšanas hipnozes terapija dažu nedēļu laikā spēj zaudēt svaru līdz pat 10 procentiem.

Kad jūs sākat zaudēt svaru?

Mazāk nekā trīs mēnešu laikā cilvēks var zaudēt ievērojamu svaru no hipnoterapijas, atklāj Sūzija. Hipnoterapija pati par sevi neizraisa šīs izmaiņas, bet gan terapijas ietekme. Tas nozīmē, ka hipnoterapija pozitīvi ietekmē cilvēka uzturu un fizisko slodzi, un, saglabājot šīs attieksmes un uzvedības izmaiņas, cilvēka ķermenī būs izmaiņas svara zaudēšanas ziņā.

Vai jūs varat praktizēt hipnozi mājās?

Protams, svara zaudēšanas hipnoterapiju var veikt mājās, apstiprina Teikseira. Tomēr, pirms to izdarīt, jums ir jāpierakstapozitīvs paziņojumspar to, ko vēlies sasniegt, ko deklamēsi, kad nonāksi dziļā transa stāvoklī. Šeit ir viņas pieci soļi mājas hipnoterapijai.

  1. Pārliecinieties, ka jūsu vide ir klusa un mierīga.
  2. Koncentrējieties uz objektu, kas jums patīk. Pārliecinieties, ka neesat apjucis.
  3. Elpojiet lēnāk un dziļāk un lēnām aizveriet acis. Jums var palīdzēt arī mūzikas klausīšanās.
  4. Lēnām noskaitiet līdz 10 un sakiet sev, ka katrā skaitīšanas reizē jūs būsiet mierīgāks. Līdz skaitīšanas beigām jūs sasniegsiet transa vai hipnozes stāvokli.
  5. Tagad sāciet instruēt sev pozitīvas izmaiņas, kuras pierakstījāt iepriekš. No sirds sāciet tos teikt sev. Kad esat pabeidzis, veltiet laiku, lai atkal atpūstos un noskaitiet līdz 10. Laikā, kad skaitīsit līdz 10, jūs būsiet izgājis no transa stāvokļa.

Šis raksts sākotnēji parādījās mūsu māsas vietnē, Tagad pie mīlestības.