Selīna Dionasvinēja savas slavenās dziesmas 20. gadadienuMana Sirds turpināsiestādā veidā, kā to varēja tikai ikoniskā dziedātāja — izpildot šo hitu tiešraidē 2017. gada Billboard mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā.

Par godu titānika motīvu dziesmas gadadienā, superzvaigzne uzkāpa uz Lasvegasas skatuves kā profesionāle. Viņas raksturīgās melodijas pirmās notis, iespējams, sākās kā čuksti, kad viņa stāvēja aiz satriecoši lielas kristāla lustras gaismām. Taču, tiklīdz lustras gaismas sāka celties uz augšu, tās atklāja ne tikai Dionas brīnišķīgo tērpu, bet arī viņas balss akordu milzīgo spēku (nav, ka kādam par to būtu kādi jautājumi!).

JĀREDZ:Selīna Diona jautrā veidā piedzīvoja pāra saderināšanās brīdiCeline stends Getty izmantojot Getty Images

49 gadus vecās meitenes acis iepletās visai auditorijai, kad viņi ieraudzīja viņas vecumu izaicinošo izskatu — brīnišķīgu baltu kleitu līdz grīdai ar pufīgām piedurknēm un nevainojamu dizainu. Viņas sniegumu vēl labāku padarīja tas, ka viņai bija neaizmirstamas ainas titānika spēlē aiz viņas, lai pilnībā ilustrētu dziesmas ilgstošo ietekmi, pat divas desmitgades pēc tās debijas.

Vēl ietekmīgāks? Fakts, ka viņas dzīvā balss izklausās gandrīz tāpat kā tad, kad viņa pirmo reizi iznāca ar oriģinālo skaņdarbu, citiem vārdiem sakot, ļoti skaisti. Un tas nāk ideālā laikā.

JĀREDZ:Selīna Diona stāsta par otro laulību un jauko lietu, ko dara viņas bērni, lai palīdzētu viņai sērot

Kā mēs visi zinām, Selīna Diona ir piedzīvojusi neticami biedējošu un izaicinājumiem pilnu gadu, īpaši pēcviņas mirušais vīrs Renē Anželils traģiski nomira 2016. gada janvārīkakla vēža dēļ.

Savas mūža mīlestība Renē bija viņai blakus vairāk nekā 20 gadus kā dzīves biedrs un vēl ilgāk kā daļa no savas profesionālās karjeras. Taču, neskatoties uz sāpēm un cīņu, ko viņa ir piedzīvojusi turpmākajos mēnešos, tagad vairāk nekā jebkad agrāk ir skaidrs, ka viņai ir spēks un izturība ne tikai izdzīvot, bet arī attīstīties.

Skaidrs, ka viņas sirds turpināsies.

h/t usmagazine.com

TĀLĀK: skatiet slavenību bērnus toreiz un tagad neticamajos fotoattēlos.