Divu bērnu māmiņa Elisone Kimija ir atstājusi savu zīmi pakalpojumā Instagram ar klasiskās mūzikas pagriezienu.pirms un pēcfotogrāfijas. Lai gan lielākajā daļā transformāciju kontu ir sievietes, kuras ir zaudējušas svaru, Kimmey parāda savu ceļojumu uz sevis mīlestību un ķermeņa pozitivitāti. Viņa runāja tikai ar Dzīve un stils par viņas palielināto sekotāju skaitu sociālajos medijos un to, kā viņa vēlas iedvesmot citus ar savu vēstījumu.

Es biju Instagram pāris mēnešus un sajutu tik pazīstamu salīdzināšanas vilkmi, viņa teica. Katrs otrais fotoattēls, ko es skatījos, bija pirms un pēc nožēlojama cilvēka ar lieko svaru, kas pārtop par laimīgu, tievu cilvēku. Es atvēlu kādu laiku, lai pārdomātu savu ceļojumu un sapratu, ka tas izskatās pavisam savādāk un ka varbūt būt tievai nav īsti risinājums, lai būtu patiesi laimīgs.

Skatiet šo ziņu Instagram

Es karoju ar savu ķermeni daudzus gadus. Iespiežot to kastē, kurā viņa neiederējās. Saka viņai naidpilnus vārdus, kad viņa nepiekrita vai izvērsās, neskatoties uz to, ka viņai bija aizliegts darīt visu. Kad es neierobežoju, es jutos vainas apziņa katrā ēdienreizē, ārkārtējs un pastāvīgs smagums, ka esmu 'slikts'. Kad es nolēmu samierināties ar savu ķermeni, es sāku redzēt, cik daudz laika esmu iztērējis, ienīstot ķermeni, kas mani nesa. caur dzīvi un cik daudz vietas bija piepildītas ar šausmīgām domām, kuras es nekad neizrunāšu skaļi. Un šeit es esmu, pilnībā iemīlējies cilvēkā, par kuru esmu kļuvis. Laime nav lielums, tas ir prāta stāvoklis… un, jo ilgāk jūs to meklēsit uz skalas, jo tālāk jūs izjutīsit prieku, ko sniedz neatvainojoša būšana pašam. Vienkārši, mīļās! Xoxo AllieZiņa, ko kopīgoja ALLIE Just Do You, mīļā! (@allisonkimmey) 2017. gada 7. novembrī plkst. 13:30 PST

Kimijs ir izgājis cauri daudziemķermenisizmaiņas, ievietojot attēlus ar sevi kā 2. izmēru un citus — kā 18. izmēru, taču dienas beigās viņa teica, ka viņas vēstījums nav par svara zaudēšanu vai svara pieaugumu. Es vēlējos pastāstīt, ka tas ir labi, ja jūs necenšaties iegūt sešus vēdera muskuļus (un tas ir labi, ja arī jūs to darāt), bet vissvarīgākais ir tas, ka mūsu ķermeņa izskats patiešām nav atkarīgs no tā, vai mēs varam izlemt. dzīvot savu dzīvi pilnībā un ar prieku, viņa paskaidroja.

Lai gan viņas skatījums ir tikai pozitīvs, tas neaptur tiešsaistes troļļu naidu. [Es nodarbojos ar ķermeņa kaunināšanu] katru dienu. Tagad daudz vairāk, nekā es jebkad esmu saskārusies, pat ja pusaudzis ar lieko svaru ticiet vai nē, viņa teica. Ir nežēlīgi cilvēki, bet ir daudz vairāk laipnu cilvēku. Mana atbilde ir vienkārša: pirmkārt, es nekad neiesaistos, mans uzdevums nav atvairīt viņu dusmas, bet es patiesi lūdzu par viņiem, cerot, ka viņi atradīs mieru sevī, jo naids ir tikai šīs personas diskomforta atspoguļojums. savā dzīvē.

https://www.instagram.com/p/BZ2P7SKnqYs/

Viņa mudina citussievietes,jauni un veci, atklāt savu patmīlību, taču atzīst, ka tas var būt tāls ceļš. Mans pirmais padoms ir: pārtrauciet salīdzināt. Jūsu holistiskā būtība nekad, nekad nebūs tāda kā nevienam citam, un jūs nevarat salīdzināt savu ceļojumu šajā dzīvē ar neviena cita ceļojumu, viņa teica. Nav viena pareizā vai nepareizā veida, kā atklāt mīlestību pret sevi... Tāpēc esiet līdzjūtīgs un pacietīgs pret sevi, šī atcelšana prasīs kādu laiku. Tu esi cienīgs. Neatkarīgi no tā, ko kāds jums ir teicis vai ko jūs esat teicis sev gadiem ilgi... jūs esat pelnījuši sevī sajust mīlestību, prieku un cieņu. Kā Kimmey saka Instagram: Just do you, baby!

Šis raksts sākotnēji parādījās mūsu māsas vietnē, Dzīve un stils.

Vairāk no PIRMĀ

Filmas “Tas esam mēs” zvaigzne Krisija Meca atklāj aptuveni 100 mārciņu svara zaudēšanu!

Nemierniece Vilsone vicina savu svara zaudēšanu, demonstrējot savu jauno apģērbu līniju!

Ebijas Lī Milleres dzīve cietumā ir bijusi ellišķīga, jo ieslodzītie vēlas redzēt viņu noņemam (ekskluzīvs)