Pat ja viņi ir izgājuši ārā gadiem ilgi, vairumam pāru kāzu nakts šķiet neaizmirstama. Taču var droši teikt, ka Endrjū un Džūlijas Stroinu Niksonu kāzu sekas bija tik neparastas, ka viņi šo stāstu stāstīs vēl ilgi.

līgavai ir neaizmirstams kāzu vakars

SAISTĪTI:Topošajai līgavai bija ideāls pirmskāzu fotosesijas izskats. Pēc tam viņas līgavainis viņu sagrieza un visu mainījaJaunlaulātie pirms dažām minūtēm bija izgājuši no reģistratūras un tikai grasījās iet pa viesnīcas durvīm, kad dzirdēja kādu kliedzam. Vai kāds zina CPR? Vai kāds ir ārsts? Divreiz nedomājot, traumu medicīnas māsa Džūlija pieskrēja uz tuvējo soliņu. Tur līgava joprojām savā krāšņajā kleitā atrada sievieti, kura tik tikko elpoja. Viņa sāka CPR, un pēc kāda laika apmulsusi sieviete pienāca. Džūlija turēja viņas roku, līdz ieradās ātrā palīdzība un sanitāri.

līgava izglābj dzīvību pēc kāzām

SAISTĪTI:Ugunsdzēsējs līgavainis izglābj dzīvību savās kāzās

Pēc tam līgava vietējai CBS ziņu stacijai pastāstīja, ka viņas instinkti ir pārņēmuši varu. Tiešām šķita, ka esam īstajā vietā īstajā laikā, viņa teica.

Tas bijavaronīgs akts, bet es viņu pazīstu pietiekami ilgi, es nemaz neesmu pārsteigts, piebilda viņas vīrs Endrjū. Visu stāstu varat noskatīties zemāk esošajā video!

Lai redzētu vairāk neaizmirstamu kāzu fotoattēlu, lai gan ne vienmēr labā veidā, noklikšķiniet uz tālāk redzamajām fotogrāfijām.

caur Metro.co.uk