Novecojot, mēs lēnām zaudējam muskuļu masu, kas mums dabiski ir bijusi tik daudzus gadus. Ārsti un pētnieki uzskata, ka šī lejupslīde sākas kaut kad mūsu 30 gados , lēšot, ka mēs zaudējam apmēram trīs līdz piecus procentus ik pēc desmitgades. Tomēr ir veidi, kā palīdzēt. Mēs varam palielināt savu spēku, veicot tādus vingrinājumus kā svaru celšana.

Sievietes, kuras atklāj spēka treniņu atkārtoti, dalāscik daudz tas viņiem var palīdzētkopumā. Personīgais treneris Alise Vanga pēdējo 20 gadu laikā to atkal un atkal ir redzējusi ar saviem klientiem. Šeit viņa izklāsta priekšrocības, kas pierāda, ka varētu būt laiks izmēģināt svaru celšanu.

Tas var palīdzēt palielināt vielmaiņu un sadedzināt vairāk tauku.

Parasti tiek uzskatīts, ka kardio treniņš ir vissvarīgākais, kad runa ir par treniņu. Tomēr ar kardio treniņu vien nepietiek, lai redzētu rezultātus.Es bieži esmu liecinieks tam, ka sievietes sāk ar tipiskiem visiem kardio treniņiem tikai tāpēc, ka viņas patiešām smagi strādā un nesasniedz vēlamos rezultātus, saka Vanga. Pārāk daudz kardio var izpostīt mūsu nervu sistēmas. Hormonu līmenī jūs paaugstināsiet cilvēka augšanas hormona, kā arī testosterona līmeni pēc treniņa, kas palīdzēs veidot muskuļus. Šis papildu muskuļi veicinās vielmaiņas ātrumu.

Vangs saka, ka ir svarīgi atcerēties, ka tas ne vienmēr izpaužas uz skalas, jo muskuļi var svērt vairāk nekā tauki. Bet bonuss ir tas, ka jūsu ķermenis būs muskuļu blīvāks. Neatkarīgi no mēroga, vairāk muskuļu un mazāk ķermeņa tauku nozīmē, ka ķermenis aizņems mazāk vietas, viņa saka. Vēl svarīgāk ir tas, ka jūsu ķermenis būs stiprāks!

Tas var palīdzēt stiprināt jūsu kaulus un novērst turpmākus ievainojumus.

Osteoporoze ietekmē vairāk nekā 10 miljonus amerikāņu un vairāk nekā 80 procenti no tiem ir sievietes. Tā kā sievietēm parasti ir mazāki kauli nekā vīriešiem, viņas novecojot, visticamāk, lūst. Viens veids, kā to palīdzēt, ir spēka treniņš.

Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka tas var palīdzēt palēnināt kaulu zudumu, un daži eksperti saka, ka tas var pat palīdzēt veidot kaulu . Protams, ja sākat darbu vietā, kur jums ir traumas, jutīgas personas utt., Pirms treniņa konsultējieties ar speciālistu. Bet tas varētu būt tikai tas, kas padara jūs stiprāku līdz kaulam.

Tas var atgriezt ķermenim zināmu tonusu un formu.

Vangs saka, ka šis mīts gadu gaitā ir ticis labi atspēkots, taču ir vērts to vēlreiz pieminēt — svara celšana neliek jums palielināties.

Sievietēm nav jābaidās iegūt milzīgus muskuļus, ceļot svarus, viņa saka. Mums vienkārši nav tāds pats testosterona līmenis kā vīriešiem.

Viņa saka, ka darbs pie spēka var ievērojami palīdzēt sievietēm piešķirt tonusu un atgūt formu. Turklāt tas ne vienmēr ir saistīts ar hanteles celšanu. Viņa saka, ka viņa arī mudina cilvēkus izmēģināt visa veida spēka treniņus, tostarp ķermeņa svara treniņus, kalistēniju, Dzīvnieku plūsma , cīņas mākslas utt.

Mūsu pašu ķermeņa svara izmantošana spēka treniņam ir tāda, ka tas vienmēr ir pieejams un tam nav nepieciešama sporta zāle vai aprīkojums, saka Vans.

Tas var uzlabot jūsu garīgo veselību un vispārējo labsajūtu.

Vanga saka, ka tas ir viņas iecienītākais ieguvums, jo viņa ir redzējusi, cik spēcīgs tas var būt sievietēm. Bieži vien svara treniņš palīdz viņiem redzēt, ka viņi var darīt lietas, par kurām viņi nekad iepriekš nav domājuši par iespējamu.

Protams, mēs zinām, ka svaru celšana padarīs mūsu muskuļus un saistaudus stiprākus un izturīgākus, saka Vans. Bet dziļāki un, manuprāt, jēgpilnāki muskuļi, kas tiek stiprināti, ietver mūsu prātu un spēju parādīties un izgriezt laiku sev.

Vangai patīk pateikt saviem klientiem, lai viņi to uzskata par pašaprūpes muskuļu.

Katru reizi, kad mēs paceļam svaru, tas ir iemiesojums tam, ko nozīmē pacelt sevi. Lai patiesi parādītos mums, viņa saka. Kļūstot stiprākiem, jūtot, ka varam ieņemt savu vietu, parūpēties par sevi un arī citiem, ir spēks, kas ir tiešs smagu lietu celšanas rezultāts.

Tātad, ja jūs iepriekš neesat mēģinājis cilāt svarus, šis varētu būt īstais laiks to izmēģināt. Tāpat kā Vangs minēja, ir tik daudz dažādu iespēju, tostarp sava ķermeņa svara un tikai dažu priekšmetu izmantošanasavā mājas sporta zālē. Varbūt tas būs tas, kas dos jums nepieciešamo stimulu, lai sasniegtu nākamo mērķi.