Pirms pāris nedēļām es atradu sevi ārkārtīgi izslāpis. Piesaistiet to rekordlielajam karstuma vilnim, ko piedzīvojām jūlija vidū, vai manam sliktajam ieradumam slinkotieteicamo ikdienas ūdens daudzumu, bet lai nu kā, tas bija modināšanas zvans, lai mainītu ūdens dzeršanas paradumus. Tajā dienā es devos medībās labākais ceļojumu ūdens konteiners apkārt.

Uzsākot meklējumus, es nolēmu, ka esmu gatavs investēt augstas kvalitātes produktā. Es biju pieredzējis pietiekami daudz lētu ceļojumu krūzes, lai zinātu, ka beidzot ir pienācis laiks pilnībā iesaistīties.

Es meklēju hibrīda pudeli, kas ne tikai uzturētu manu ūdeni pietiekami aukstu vasarā, bet arī karstu tēju aukstajos ziemas rītos. Manā meklēšanā pastāvīgi parādījās viens termoss: The Zojirushi nerūsējošā tērauda krūze ( no 23,25 USD, Amazon ) .Šīs krūzes reputācija bija vairāku labāko sarakstu augšgalā un man personīgi ieteica daži draugi. Tāpēc es nolēmu izvēlēties vienu un pārbaudīt, vai tas tiešām atbilst ažiotāžai.

Protams, es biju skeptisks pret tās apgalvojumiem — atcerieties: es biju sieviete, kuru nicināja pagātnes pudeles, taču tas izraisīja manu interesi pietiekami, lai mēģinātu. Sliktākajā gadījumā man tas būtu jāatdod, bet labākajā gadījumā? Beidzot man būtu uzticama dzeramā pudele.

Kad tas parādījās, es netērēju laiku, lai to pārbaudītu — burtiski. Es piepildīju to ar ledus aukstu ūdeni unievietoju to manā automašīnā, tiešos saules staros, 90+ grādu dienā. Pēc četrām stundām es atgriezos. Manā pilnīgā un absolūtā šokā es atklāju, ka, lai gan pudeles ārpuse šķita silta pieskaroties, ūdens iekšpusē bija tikpat kraukšķīgs un auksts kā tad, kad es to pirmo reizi atstāju. Es oficiāli biju ticīgs.

Tātad, kāds ir šīs nerūsējošā tērauda krūzes jaudas noslēpums? Trīs vārdi: izcila vakuuma izolācija. Gaiss starp diviem plānajiem tērauda slāņiem ir noņemts, lai radītu vakuuma efektu. Šis gaisa trūkums neļauj jūsu dzēriena temperatūrai pāriet uz ārējo slāni, saglabājot dzērienu karstu vai aukstu un noliekot šo krūzi savā līmenī.

Šī krūze ir aprīkota ar drošu neizliešanas slēdzeni, platu muti ātrai uzpildīšanai, gludu un stilīgu dizainu un viegli tīrāmu iemuti, tāpēc ir grūti atrast negatīvu. Tas ir arī nedaudz pielāgojams, piedāvājot 12 vai 16 unču versijas vienā no piecām dažādām krāsu opcijām.

Taču, ja ar manu vārdu nepietiek, lai pārliecinātu jūs pievienot to savai kolekcijai (pietiekami godīgi), ritiniet vairāk nekā 6500 piecu zvaigžņu atsauksmes, ko šis produkts ir uzkrājis vietnē Amazon.

Viens klients sauca Zojirushi, labāko ceļojumu konteineru pasaulē, un sacīja: Šim produktam vajadzētu iegūt balvu par vislabāk izstrādāto ceļojumu krūzi uz šīs planētas. TAS NEIZTEC. Kādreiz. Tas [saglabā] dzērienus karstus vai aukstus mēnešus! … Piepildiet to ar aukstu ūdeni, un ir lieliski, ja visu dienu ir ledains auksts ūdens. Labākais? To ir viegli tīrīt, jo tas tiek pilnībā izjaukts mazgāšanai un pēc tam ir viegli saliekams.

Cita kārtējā sajūsmā par atšķirību, ko šī krūze ir radījusi viņas rīta tasē ar Džo, rakstot: Man garšo mana kafija KARSTA, un šī krūze lieliski palīdz saglabāt manu kafiju tieši tādu, kāda man patīk.

Tas ir oficiāli: ceļojumu krūzes svētais grāls pastāv, un tas ir šis nerūsējošā tērauda brīnums no Zojirushi.

Kur nopirkt: No 23,25 USD, Amazon

Skatiet vairāk mūsu labāko produktu ieteikumu šeit .

Mēs rakstām par produktiem, kas, mūsuprāt, patiks mūsu lasītājiem. Ja jūs tos pērkat, mēs saņemam nelielu daļu no ieņēmumiem no piegādātāja.