Tā kā vasaras mēneši turpina kūsāt, pastāv liela iespēja, ka jūsu grils tiek nepārtraukti izmantots burgeriem un dārzeņiem, kas nozīmē, ka jums ir jāzinakā uzsildītkukurūzas vālītes.

Un vai jūsu jautājumi ir dažādi, sākot ar to, kā atkārtoti uzsildīt kukurūzas vālīti, līdz konkrēti, kā uzsildīt grilēts kukurūzas vālīte, mēs jums nodrošinām. FirstForWomen lūdza divus pieredzējušus šefpavārus dalīties savos padomos par labāko veidu, kā uzsildīt kukurūzas vālīti.

Kā uzsildīt kukurūzas vālīti mikroviļņu krāsnī

Runājot par to, kā uzsildīt kukurūzas vālīti mikroviļņu krāsnī, slavens šefpavārs Roberts Irvins Roberta Īrvaina publiskā nama Tropicana Las Vegas saka, ka ir svarīgi sildīt vālītes pakāpeniski. Šeit viņš nojauc soļuskā uzsildītkukurūzas vālītes mikroviļņu krāsnī. 1. Novietojiet kukurūzu uz mikroviļņu krāsnī piemērota trauka.
 2. Pārklājiet kukurūzu ar mitru dvieli vai plastmasas apvalku.
 3. Iestatiet taimeri uz 10–20 sekunžu sērijām — tas nodrošinās, ka kukurūza ne tikai nepūst (un, starp citu, jūs nesaņemsit popkornu no iepriekš vārītas kukurūzas).
 4. Uzkarsē, līdz kukurūza ir silta.

Ja vēlaties iegūt nedaudz papildu garšas, katrā uzliesmošanas reizē viegli noslaukiet kukurūzu ar sviestu. HelloFresh šefpavāre Klaudija Sidoti saka, ka zināt, cik ilgi jāsilda kukurūzas vālīte mikroviļņu krāsnī, ir atkarīgs no izmantotās jaudas. Viņa iesaka iestatīt mikroviļņu krāsni uz 50% un karsēt kukurūzu apmēram divas minūtes.

Kā uzsildīt kukurūzas vālīti mikroviļņu krāsnī

(Fotoattēlu kredīts: HelloFresh)

Kā uzsildīt kukurūzas vālīti cepeškrāsnī

Labākais veids, kā uzsildīt kukurūzas vālīti, pēc Sidoti domām, ir cepeškrāsnī. Šeit Sidoti paskaidro, kā uzsildīt kukurūzas vālīti cepeškrāsnī, veicot piecas vienkāršas darbības, kas aizņem mazāk nekā 10 minūtes.

 1. Uzkarsē cepeškrāsni līdz 350 grādiem pēc Fārenheita.
 2. Aptiniet kukurūzu alumīnija folijā.
 3. Kukurūzai pievienojiet sviestu, tējkaroti ūdens un nedaudz sāli un piparus.
 4. Ievietojiet kukurūzas vālītes cepeškrāsnī apmēram piecas līdz septiņas minūtes.
 5. Noņemiet un izbaudiet.

Viens no padomiem, ar kuriem šefpavāram Ērvainam patīk dalīties, kad cilvēki domā, kā uzsildīt vārītu kukurūzas vālīti, ir pievienot kukurūzai nedaudz piena un sviesta (pirms to ievietojat cepeškrāsnī), lai tā saglabātu garšu.

Kā uzsildīt kukurūzas vālīti verdošā ūdenī

Kukurūzas pārpalikumu iekļaušana ēdienreizē ir vienkārša, jo īpaši tāpēc, ka jums ir pieejamas dažādas uzsildīšanas metodes. Ja jums ir ūdens katls uz plīts, jums varētu rasties jautājumskā uzsildītkukurūzas vālītes verdošā ūdenī.

Labās ziņas, saka Īrvins, ir tādas, ka vārošs ūdens ir vienkāršākais veids, kā uzsildīt kukurūzu. Šeit viņš dalās ar saviem soļiem, lai uzsildītu kukurūzas vālīti verdošā ūdenī.

 1. Uzvāra katlu ar ūdeni.
 2. Pagaidiet, līdz ūdens uzvārās, tad pievienojiet kukurūzu.
 3. Vāra kukurūzu, līdz tā ir izkarsēta. Tā kā tas ir iepriekš pagatavots, jums būs nepieciešams to iemērkt ūdenī apmēram vienu līdz divas minūtes.
 4. Izņemiet kukurūzu no katla un pievienojiet sviestu un sāli, lai iegūtu papildu garšu.

Labākais veids, kā uzsildīt kukurūzas vālīti

Runājot par labāko kukurūzas vālīšu uzsildīšanas veidu, ekspertiem ir divi dažādi viedokļi. Ērvains saka, ka vislabāk ir zināt, kā uzkarsēt kukurūzas vālīti verdošā ūdenī, jo vārīšanas metode ļauj nenovērst kukurūzu un pārvietot to, lai redzētu, vai tā ir gatava. Otrs iemesls, kāpēc tas ir labākais veids, kā uzsildīt kukurūzas vālīti, saka Īrvains, ir tas, ka tas ļauj kontrolēt gatavošanu daudz vienkāršāk nekā mikroviļņu krāsns.

Cepeškrāsns, vai Sidoti atbild, kad cilvēki viņai jautā. Kā uzsildīt kukurūzas vālīti? Viņa garšo kukurūzu ar sāli un pipariem un veic iepriekš minētās darbības, lai uzsildītu kukurūzas vālīti cepeškrāsnī. Sidoti saka, ka tas irlabākais veids, kā uzsildītkukurūzas vālītes, jo tā garšos tikpat svaiga kā toreiz, kad to pagatavojāt.

Kā uzsildīt kukurūzas vālīti: papildu padomi

Ja jūsu vārītā kukurūza nāk tieši no saldētavas, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā atkārtoti uzsildīt saldētu kukurūzas vālīti. Šeit Sidoti dalās ar šiem sešiem vienkāršajiem soļiem, kas padarīs jūsu saldēto kukurūzu par garšīgu maltīti.

 1. Ielieciet kukurūzu lielā katlā un pārklājiet ar aukstu ūdeni.
 2. Uzstādiet plīts virsmu uz lielas uguns un vāriet, līdz ūdens sāk vārīties.
 3. Katlu pārklāj un samazina siltumu līdz minimumam.
 4. Pagatavojiet apmēram piecas līdz astoņas minūtes.
 5. Izņem kukurūzu no karstā ūdens un liek uz šķīvja.
 6. Garšojiet ar sāli, pipariem un sviestu pēc garšas.

Ja laiks ir problēma, kukurūzas vālītes, iespējams, ir vienkāršākais veids, kā dabūt dārzeņus uz galda. Ņemot to vērā, jums ir jāzina, kā uzsildīt kukurūzas vālīti. Jums ir dažas iespējas, kā atkārtoti uzsildīt kukurūzas vālīti, tostarp mikroviļņu krāsni, lai ātri un viegli pagatavotu, un sautēt to pannā.

Faktiski abi šefpavāri ir vienisprātis, ka labākais veids, kā uzsildīt kukurūzas vālīti, ir to uzsildīt pannā. Kukurūzas sautēšana vai apcepšana ir labākais veids, kā saglabāt tajā visas dabiskās garšas, saka Sidoti. Tālāk ir norādītas darbības, ko Irvine iesaka, ja vēlaties uzzinātkāuzkarsē kukurūzu no vālītes.

 1. Uz vidējas uguns uzkarsē nepiedegošu pannu.
 2. Pannā izkausē nedaudz sviesta.
 3. Pievienojiet kukurūzu un dažas garšvielas un vāriet, līdz tas ir pilnībā uzkarsēts (vajadzētu aizņemt tikai dažas minūtes). Ja vēlaties to paspilgtināt, Ērvins saka karamelizēt sīpolus un citus dārzeņus un iemaisīt tos kukurūzā.

Šeit jums tas ir: četri dažādi veidi, kā uzsildīt kukurūzas vālīti. Un tagad, kad jūs zinātekspertu padomi un trikiLai uzsildītu šo garšīgo dārzeņu, ir pienācis laiks satvert tās vālītes un gatavot.

Šo ziņu rakstīja Sāra Lindberga.

Vairāk no PIRMĀ

11 radoši veidi, kā izmantot kukurūzu pirms vasaras beigām

20 dāvanas mājas šefpavāram jūsu dzīvē — un tās visas ir mazākas par 25 $

13 radoši veidi, kā izmantot baziliku šovasar