Ja esat vainīgs burgeru grilšanā, kas pārāk ilgi sēdēja uz ledus, jūs varētu sev jautāt: cik ilgi jūs varat sasaldēt gaļu? Lai gan maltas liellopu gaļas, cūkgaļas un vistas gaļas sasaldēšana ir labākais veids, kā nodrošināt, lai jūsu darba dienu iecienītākie ēdieni būtu droši ēst ilgāk par to derīguma termiņu, daudzi cilvēki joprojām domā, cik ilgi saldēta gaļa ir derīga un kā zināt, vai tā ēdīs. tkaitēt jūsu veselībai.

Labās ziņas: daudzi no jūsu iecienītākajiem gaļas izcirtņiem labi iederas saldētavā. To sakot, noteikumi par gaļas sasaldēšanu nav tik melni un balti. Tas kļūst diezgan niansēts, ja jums ir darīšana ar dažādiem izmēriem, veidiem un sagatavošanu, saka Kortnija Rada, pasākuma vadītāja. Gaļēdājs ieslēgts Ģeniālā virtuve. Tā kā katrs gaļas izcirtums ir atšķirīgs, katram saldētam gaļas izgriezumam būs atšķirīgs glabāšanas laiks, viņa piebilst.

Ja visi šie mainīgie lielumi liek jums kasīt galvu un jautāt, cik ilgi jūs varat sasaldēt gaļu? tu neesi viens. Patiesībā viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par gaļas uzglabāšanu — no abiempieredzējuši mājražotājiun pavāri iesācējiem — ir, cik ilgi var sasaldēt gaļu, pirms tā sabojājas? Šeit ir daži ātri padomi, kas palīdzēs novērst neskaidrības par to, cik ilgi jūs varat sasaldēt gaļu.Cik ilgi var sasaldēt vistu?

cik ilgi var sasaldēt vistas krūtiņu

(Fotoattēla kredīts: Getty Images)

Ja vien negatavojat mielastu, dažkārt mājās atvestā svaigā vistas gaļa ir vairāk, nekā to prasa recepte, un tas liek daudziem mājas šefpavāriem domāt, cik ilgi vistu var sasaldēt.

Lisa Yakas, Sabiedrības veselības un drošības organizācijas patēriņa preču drošības eksperte NSF International , saka, ka svaigu mājputnu, vistas vai tītara gaļu var sasaldēt līdz sešiem mēnešiem. Lai gan daži eksperti jums teiks, ka vistu var sasaldēt līdz deviņiem mēnešiem, Yakas saka, ka vislabākās kvalitātes nodrošināšanai nesasaldējiet vistu ilgāk par sešiem mēnešiem.

Rada saka, ka vistas tīrradņiem un pīrādziņiem ir īsāks saldētavas kalpošanas laiks nekā citiem mājputniem, un tie parasti sasniedz maksimālo kvalitāti no viena līdz trim mēnešiem.

Cik ilgi var sasaldēt maltu liellopu gaļu?

cik ilgi der saldēta gaļa

(Fotoattēla kredīts: Getty Images)

Neatkarīgi no tā, vai gatavojat burgerus, ko likt uz grila, vai sautējat liellopa gaļu tako salātiem, maltā liellopa gaļa ir daudzu ēdienreižu galvenā sastāvdaļa. Tas arī ļauj ērti iepakot un pagatavot vakariņas, ko varat uzglabāt saldētavā. Bet cik ilgi var sasaldēt maltu liellopu gaļu?

Hamburgeru un citu maltu gaļu var sasaldēt trīs līdz četrus mēnešus, saskaņā ar valsts aģentūru sniegto pārtikas nekaitīguma informāciju. Ja runa ir par konkrētiem maltītes jautājumiem, piemēram, cik ilgi var sasaldēt gaļas mērci? vai cik ilgi var sasaldēt hamburgera gaļu? vispārējais noteikums ir tāds, ka vārīta gaļa neiztur tik ilgi kā jēla gaļa saldētavā.

Vairums pagatavoto ēdienu saldētavā 0 grādu temperatūrā uzglabāsies divus līdz trīs mēnešus, saka Jakas. Tomātu vai buljona mērcēm vajadzētu būt labām, taču Jakass saka, ka nevajadzētu sasaldēt krēmveida mērces vai mērces, kas sabiezinātas ar kukurūzas cieti vai miltiem, jo ​​tās var atdalīties un radīt sliktas kvalitātes produktu pēc atkausēšanas vai uzsildīšanas.

Lai nodrošinātu kvalitāti, Rada iesaka visu marķēt pirms ievietošanas saldētavā. Jums arī jādomā par savu uzglabāšanas veidu. Viņa saka, ka plānais apvalks, ko pārtikas preču veikali izmanto gaļas iepakošanai, ir viegli caurdurts un mazāk aizsargāts pret saldētavas apdegumiem. Tāpēc daudz labāk ir iesaiņot pāris Ziploc maisiņos vai, ja jūs patiešām vēlaties saglabāt saldētavas kalpošanas laiku, vakuuma hermētiķi.

Cik ilgi var sasaldēt cūkgaļu?

cik ilgi var sasaldēt gaļu

(Fotoattēla kredīts: Getty Images)

Ja jums patīk gatavot daudz citas baltās gaļas, pastāv liela iespēja, ka esat apšaubījis, cik ilgi jūs varat sasaldēt cūkgaļu. Rada saka, ka viņa kļūdās īsākā pusē un tikai divus līdz trīs mēnešus atstāj vārītu cūkgaļu saldētavā.

Runājot par dažādiem cūkgaļas izcirtņiem, ir divi izplatīti jautājumi: cik ilgi var sasaldēt cūkgaļas karbonādes? un cik ilgi var sasaldēt cūkgaļas ribiņas? Jakas saka, ka svaigas cūkgaļas karbonādes un ribiņas var sasaldēt (0°F/-18°C) četrus līdz sešus mēnešus. Tomēr maltas cūkgaļas maisījumiem būtu jāatbilst tādam pašam laika grafikam kā maltai liellopu gaļai (trīs līdz četri mēneši).

Ja rodas šaubas, jūs vienmēr varat izmantot savu spriedumu un smakas detektora testu, lai veiktu pēdējo zvanu. Gaļas izskats un smarža var palīdzēt izlemt, vai to vajadzētu ēst vai nē. Tas ir tāpēc, ka daži pārtikas produkti var radīt sasmakušu smaku, savukārt citi var neizskatīties īpaši ēstgribu pēc pārāk ilgas sasaldēšanas.

Vairāk no PIRMĀ

10 vienkārši veidi, kā izvairīties no pārtikas izšķērdēšanas

9 veidi, kā padarīt nedēļas vakara maltīti ātrāku

5 pieliekamā skavas, ko varat pārvērst par ātriem un vienkāršiem ēdieniem