Kādu nakti pārnākot mājās no darba ar smagām sāpēm, Tammija Pjēra sev sacīja: Es nevaru turpināt šo ceļu. Drīz es būšu ratiņkrēslā . Ikviens varēja redzēt, ka Tammija savā augumā cīnās ar mobilitātes problēmām. Tomēr mazāk acīmredzams bija tas, kas notika viņas ķermenī, piemēram, sirds un vairogdziedzera problēmas, kuru dēļ viņa bija nogurusi.

Turklāt viņa jutās garīgi gausa, viņai bija problēmas ar aizmāršību un smadzeņu miglu, kas sabotēja viņas spēju paturēt prātā neskaitāmas svarīgas detaļas, kas nepieciešamas viņas darba veikšanai. Un viņa cieta no tā, ko viņa sauca par nelielu aptumšošanos pēc sodas dzeršanas vai saldu uzkodu ēšanas. Viņa atceras, ka es jau lietoju četras sirds zāles. Es uztraucos, ka tas ir diabēta sākums. Tamija zināja, ka viņai ir nepieciešams zaudēt svaru, viņa arī zināja, ka stingra diēta nav veids, kā pārvarēt šo veselības vētru. Man vajadzēja pabarot savu ķermeni.

Tāpēc Tammija iemācījās samazināt cukuru, kā arī cieti un ogļhidrātus, kas viņas ķermenī pārvērtās par cukuru. Tā vietā viņa ķērās pie apmierinošiem ēdieniem, kas, kā zināms, dziedina ķermeni un prātu — tīru izvēli, piemēram, olas, mandeles, valriekstus, ābolus, selerijas un olīveļļu.Viņa arī ieteica brokastīs baudīt avokado — smadzenēm draudzīgu ēdienu, ko ieteica Makss Lugavere, grāmatas autors. Ģeniālie ēdieni ( Pērciet vietnē Amazon, 17,99 USD ). Tammijai bija uzdāvināts grāmatas eksemplārs, un viņa priecājās, ka liela daļa no tās padomiem atbilst viņas jau izdarītajām veselīgajām izvēlēm.

Tammija trīs mēnešu laikā atbrīvojās no 17 mārciņām. Pēc tam, viņa atceras, es nekad neatskatījos. Un, kad viņa nokrita no 40 mārciņām, viņa varēja atbrīvoties no šīm četrām zālēm ar ārsta svētību. Viņa arī izkusa 20 collas no vidukļa līnijas un izvairījās no lielas pēdas operācijas.

Tagad, kad šis pacelšanās mārciņas saprātīgi ( TOPS.org ) dalībniece vairāk nekā divus gadus ir zaudējusi vairāk nekā 100 mārciņas, un viņa izbauda jaunatklātu garīgo izturību. Šobrīd es glabāju daudz vairāk informācijas nekā pirms dažiem gadiem. Tammy ironizē: Protams, dažreiz es aizmirstu piezvanīt uz mājām, bet tas nav atmiņas problēmu dēļ, bet gan tāpēc, ka es izklaidējos!

Vēl vairāk, Tammija enerģija ir strauji pieaugusi! Mēs ar vīru varam nodarboties ar daudzām aktivitātēm brīvā dabā, viņa uzmundrina. Un viņa nav izlaidusi nevienu darba dienu kopš veselības ceļojuma sākuma. Esmu tik svētīts — un daudz laimīgāks!

Kā ogļhidrātu samazināšana uzlabo atmiņu

Vēl pirms dažiem gadiem aizmāršība tika uzskatīta par neizbēgamu ar vecumu, taču zinātnes sasniegumi ir radījuši jaunu izpratni par to, kāpēc smadzeņu darbība svārstās: līdzīgi kā diabēts, garīgo pavājināšanos izraisaproblēmas ar cukura līmeni asinīs(glikoze) un insulīns.

Ja cukura līmenis asinīs ir hroniski paaugstināts, smadzenes kļūst izturīgas pret insulīnu, tāpēc neironi nesaņem vajadzīgo degvielu — un sākas 3. tipa diabēts. Tas var izraisīt miglu, mācīšanās grūtības un pat Alcheimera slimība , saka Marks Haimens, M.D., autors Cukura šķīdums asinīs ( Pērciet vietnē Amazon, 9,39 USD ).

Taču pētnieki no Teksasas Universitātes Dienvidrietumu medicīnas centra Dalasā ir atklājuši, ka tikai sešas nedēļas pēc augsta tauku un zema ogļhidrātu satura,keto stila diētakas novērš cukurotu pārtiku un pārstrādātus ogļhidrātus, samazina insulīna rezistenci par 18 procentiem un uzlabo atmiņu par 35 procentiem gados vecākiem pieaugušajiem.

Šis raksts sākotnēji parādījās mūsu īpašajā drukātajā izdevumā Keto Over 50. Žurnālu pilnībā varat iegādāties vietnē Amazon, 12,87 USD .