Šīs atjautīgās sievietes ķērās pie rudens steigas, lai šoruden grābtu daudz vairāk nekā tikai lapas! Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā viņi uzlabo savus bankas kontus pirms brīvdienām.

Es nopelnu 2000 USD mēnesī, pārdodot ievārījumu!

Mariana Finča

Betas Cinkas fotogrāfija

Kad pirms dažiem gadiem mana sievasmāte aizgāja mūžībā, viņi mums atstāja ģimenei ļoti dārgu saimniecību. Mēs to pārveidojām par Airbnb, lai palīdzētu maksāt nodokļus, bet, lai finansētu remontdarbus un piešķirtu mūsu Airbnb personību, es sāku gatavot “booy ievārījumu”. Ideju iedvesmoja ogu krūmi, ko mans vīrs pirms gadiem bija iestādījis kopā ar māti, kā arī manas kokteiļu mīlestības dēļ!Sākumā es pavadīju 10 līdz 15 stundas nedēļā, papildus ikdienas darbam modes industrijā, izstrādājot receptes un mācoties par pārtikas apstrādi, konservēšanu un konservēšanu. Es sāku, pārdodot četras ievārījumu garšas par 12 USD katru zemnieku tirgos un amatniecības gadatirgos, un galu galā vietējās kafejnīcās, dāvanu veikalos un savā Etsy veikalā, Ļaunā žubīšu ferma . Tagad, tā kā pandēmijas dēļ esmu uz nenoteiktu laiku atbrīvots, varu vairāk laika veltīt biznesam. Tāpēc šogad mēs izveidojām veselu virkni rudens iecienītāko produktu, piemēram, ķirbju baltās šokolādes granola, garšvielu ābolu sidra viskija zefīri, kā arī vīģu un viskija ievārījumu — ienesot aptuveni 2000 USD mēnesī, lai samaksātu rēķinus.

Rudens ir labākais laiks Hadzonas ielejā, un darbs šajā valstī nedēļas nogalēs ir bijis ideāls ienesīgs laiks. Turklāt mani vīratēvi priecātos uzzināt, ka mēs palīdzam viņu mīļajai saimniecībai uzplaukt. — Mariana Finča, 41 gads, Pawling, NY

Es nopelnu 800 USD mēnesī ar saviem hennas ķirbjiem!

Otrdiena Vorlijs

Džeisons Ulms

34 gadus esmu strādājis pilnu slodzi par zobārstu , bet pēdējos 10 gadus es nodarbojos ar hennas mākslu (pagaidu tetovēšanas veids) uz cilvēku ādas gadatirgos, festivālos un privātās ballītēs. Pirms pieciem gadiem, rudenī, kad hennas sezona bija beigusies, es nolēmu saglabāt radošās sulas un naudas plūsmu, izmantojot hennu balto ķirbju dekorēšanai. Atkarībā no izmēra, dizaina un sarežģītības hennas ķirbja izveide var ilgt no 1 līdz 3 stundām. Pēc tam es ievietoju savu hennas ķirbju fotoattēlus Facebook, un interese bija pārsteidzoša, tāpēc es sāku tos pārdot par 5–30 USD.

Tagad katru rudeni no visas valsts ieplūst pieprasījumi (ar prieku nosūtu ķirbjus jebkur) no tiem, kuri par to dzirdējuši no mutes mutē vai redzējuši manu darbu manā Facebook lapā, Henna līdz otrdienai . Parasti klienti ar mani sazinās pirms ķirbju novākšanas, un es bieži saņemu īpašus pieprasījumus pēc pielāgota dizaina, piemēram, rudens kāzu centrālajiem elementiem. Vienmēr ir piedzīvojums apmeklēt manu vietējo dārzu centru vai fermas Jaunanglijā un Ņujorkā, lai iegādātos ķirbjus. Mani nopelnītie ienākumi ir dažādi, taču vienu mēnesi es nopelnīju 800 $ — naudu, ko izmantoju atvaļinājumiem ar savu vīru vai sava ārkārtas fonda papildināšanai. — Otrdiena Vorlija, 52, East Hampton, CT

Šis raksts sākotnēji parādījās mūsu drukātajā žurnālā, Vispirms Sievietēm .