Olu kultenis ir klasiska amerikāņu brokastu sastāvdaļa, taču to pagatavošana var būt trāpīga vai nepamanīta. Dažreiz jūsu panna ir pārāk karsta un gabali kļūst pārāk kraukšķīgi, bet citreiz tie šķiet gumijoti un plakani. Taču ir neliels padoms, kas var radīt lielas pārmaiņas — un sniegt jums īpaši pūkainu olu kulteni.

Šis uzlauzums nāk no Emerald Pellot plkst Vietnē The Know . Nākamajā reizē, kad gatavojat olu kulteni, tā vietā, lai tās vienkārši ātri saputotu bļodā ar dakšiņu, iemetiet olas kopā ar šķipsniņu sāli un pipariem blenderī un palaidiet to 10 sekundes vai līdz tas kļūst putojošs. (Un, ja pievieno pienu vai ūdens jūsu olām pirms gatavošanas pievienojiet tās arī blenderī!) Tādējādi olas ne tikai vienmērīgi sablendēs, bet arī pievienos dažus gaisa burbuļus, lai ēdiena pagatavošanas laikā piešķirtu tām īpaši pūkainu tekstūru. Ja vēlaties ierīci, kurai nepieciešama nedaudz mazāk apkope, izmantojiet iegremdējamo blenderi, lai apvienotu olas.

Es ēdu olas pāris reizes nedēļā un nolēmu izmēģināt šo, izmantojot mazo blenderi, kas man ir mājās. Es sekoju olu, mandeļu piena, sāls un piparu sajaukšanai un saputošanai, un, protams, tās izskatījās ļoti gludas, kad tās pagatavoju savā pannā. Kā solīja recepte, tās noteikti bija pūkainākas par olām, kuras esmu pieradusi gatavot, un tekstūra bija nedaudz gaisīgāka bez gumijas vai pušķiem. Un tikpat svarīgi, ka tie garšoja lieliski! Es arī mēģināju vairākas reizes pulsēt blenderi, nevis ļāvu blenderim darboties 10 sekundes pēc kārtas, taču rezultāti šķita tādi paši. Un varbūt tas bija tikai manā galvā, bet, kad pannā pievienoju sieru savām olām, likās, ka tas vienmērīgāk izkliedējas un neveidojas lipīgos kunkuļos.Lai gan tas var šķist papildu solis, noteikti ir vērts pielikt pūlespilnveidojiet savu olu kulteni!