No Bolivudas dejām līdz barre — šīs dažu mūsu iecienītāko slavenību mājas versijas. doties uz treniņiem padarīs jūs slaidu un gludu zibenīgi.

Atbrīvo stresu un lāpas kalorijas: bungošana

Sieviete trenējas ar stilbiņiem sporta zālē.

Getty Images

Bungu spēlēšanas treniņi Losandželosā ir bijuši populāri kopš Chissy Metz's Tie esam mēs varonei Keitai klasē bija emocionāls izrāviens. Tiek baumots, ka pat Madonna ir fane, pateicoties ikdienas tonizējošajām priekšrocībām no galvas līdz kājām. Lai izjustu sasprindzinājuma un tievēšanas priekšrocības, izmēģiniet Bungas dzīvas .

Roku veidošanas kustība: Ar stilbiņiem sitiet ar labo roku pret mīkstu virsmu, paceļot kreiso roku gaisā. Atkārtojiet 30 sekundes, pārslēdzoties uz priekšu un atpakaļ.Pagarina un slaidina: Barre

Sievietes, kas trenējas ar baleta stieni.

Getty Images

Džeina Seimūra un Natālija Portmane savas slaidās kājas un plakanos vēderus uzskata par balerīnu iedvesmotiem treniņiem, kuros tiek izmantotas nelielas kustības, lai mērķētu un tonizētu problēmas, nepalielinot tās. Un jūs varat sasniegt līdzīgus rezultātus ar treniņiem Barre3 . (Pirms abonēšanas izmēģiniet tos bez maksas 15 dienas, izmantojot reklāmas kodu B3FIRST.)

Augšstilbu apgriešanas kustība: Sāciet ar kājām kopā. Izkāpiet pa kreisi un salieciet kreiso ceļgalu, turot labo kāju taisni. Atgriezieties, lai sāktu. Veiciet 10 atkārtojumus, pēc tam mainiet sānus.

Izkausēt flab un stingrus jiggles: shēmas

Sieviete, kas trenējas ar svariem.

Getty Images

Kad Naomi Vatsa un Sofija Vergara jāsagatavo sarkanais paklājs, viņas vēršas pie treneres Annas Kaizeres. Viņas spēka treniņu, jogas un pliometrijas kombinācija garantē ātru notievēšanu bez plato. Un piekļūstot viņas treniņiem pēc pieprasījuma plkst AKT vietne , varat gūt tādus pašus rezultātus (izmēģiniet tos bez maksas trīs dienas pirms abonēšanas).

Tonizējoša kustība: Turiet svarus virs galvas un atlaidiet kreiso kāju aiz labās; nolaisties spārnos. Veiciet 10 atkārtojumus, pēc tam mainiet sānus.

Revs Energy un greb smilšu pulksteni: Bolivuda

Cilvēku grupa, kas trenējas Bolivudas deju nodarbībā.

Getty Images

Tādas zvaigznes kā Kellija Ripa nevar beigt murgot par Bolivudas deju nodarbību jautrajiem un neticamajiem efektiem, un nav nekāds brīnums: gurnu grozīšana, skanot spēcīgai indiešu mūzikai, piesaista slīpumus, lai samazinātu vidukļa līniju, kā arī katra stundu ilgā nodarbība. sadedzina līdz 800 kalorijām. Lai atrastu rutīnas, kas palīdz uzlabot un notievēt, dodieties uz Booya Fitness un izmēģiniet nodarbības bez maksas 30 dienas pirms abonēšanas.

Vidukļa kustība: Izvelciet labo kāju uz sāniem un izspiediet rokas krūtīm priekšā. Atgriezieties un atkārtojiet darbību pa kreisi.