Kad dzīvsudrabs ceļas, ir vilinoši iebāzt matus cepurē un nosaukt to par dienu. Bet lieliski vasaras mati var būt vieglāk, nekā jūs domājat! Šeit ir trīs jaukas vasaras frizūras, kas jums patiks, kā arī instrukcijas, kā tās novilkt.

Izvelciet garus matus skaistā ponijā.

Keita Bekinseila

Keita BekinseilaGetty Images

Vēdekļveida efekts, ko rada šūpojoša aste aizmugurē un vaļīgas ūsiņas priekšā, atvēsina seju. un kakls.Darīt: Aptiniet matus divu collu daļās ap vienas collas mucas lokšķērēm (izmēģiniet šo no Hot Tools, 39,99 USD, Amazon ). Ļaujiet atdzist, pēc tam izvelciet matus pie vainaga, pēc tam, atstājot dažas stīgas priekšā, nostipriniet matus ponijā vainaga aizmugurē. Tease asti par pievienota pilnība .

Slauciet īsus matus pompadūrā.

Robins Robertss

Robins RobertssGetty Images

Matu nostiprināšana uz augšu un nost no galvas ādas nodrošina vēsu ventilāciju un skaistu apjomu! Turklāt tas saglabā a īsāka raža no pielipšanas pie pieres.

Darīt: Sausiniet matus saknēs un vainaga aizmugurē. Izlīdziniet šķipsnas uz augšu un atpakaļ ar suku; komplekts ar matu laku.

Piespraudiet vidēja garuma matus uzacu pufā.

Debija Matenopula

Debija MatenopulaGetty Images

Novelkot šķipsnas no uzacis, gaiss iekļūst jūsu sejā, savukārt plecu viļņi ļauj vējam viegli iepūst līdz kaklam.

Darīt: Salieciet 1 collas matu daļas ar vienas collas mucas lokšķēres un ļaujiet atdzist; ķemme ar pirkstiem. Iespraudiet priekšā divu collu matu gabalu, pēc tam piespraudiet to augšā un aizmugurē.

Mēs rakstām par produktiem, kas, mūsuprāt, patiks mūsu lasītājiem. Ja jūs tos pērkat, mēs saņemam nelielu daļu no ieņēmumiem no piegādātāja.

Šis raksts sākotnēji parādījās mūsu drukātajā žurnālā, Vispirms Sievietēm .