Amazon Prime Fitness piedāvājumi
Canva/Amazon

Kāpēc gaidīt līdz Jaunajam gadam, lai iegūtu formu? Agrīnās piekļuves izpārdošana ir piepildīta ar Amazon Prime fitnesa piedāvājumiem, uz kuriem ir vērts palaist. Ja esat vēlējies sava skrejceliņa vai jaunu svaru komplektu savai mājas trenažieru zālei, šis ir īstais laiks tos iegūt.

Ja neskaita ietaupījumus, tam ir daudz citu iemeslu reģistrējieties, lai kļūtu par Prime dalībnieku . Dalība nodrošina piekļuvi vienas līdz divu dienu piegādei, video straumēšanai un bezmaksas piegādei pakalpojumā Amazon Fresh noteiktos reģionos.

Protams, ietaupījums uz mājas skavas un citiem priekšmetiem ir vienīgais iemesls mīlēt Amazon Prime . Ja neesat dalībnieks, joprojām varat iepirkties vietnē, kur vienmēr notiek izpārdošana. Tomēr tikai Prime dalībnieki var baudīt super ietaupījumus. Ja neesat pārliecināts, ka vēlaties pievienoties, varat reģistrēties 30 dienu izmēģinājuma periodam. Atceliet vai pauzējiet jebkurā laikā — tā ir abpusēji izdevīga situācija.Šeit ir tikai daži no mūsu iecienītākajiem fitnesa atradumiem.

Labākie agrīnās piekļuves Amazon Prime fitnesa piedāvājumi:

NordicTrack komerciālās studijas cikls

Amazon

Pērciet no Amazon, USD 1499,99

Ja pandēmijas dēļ jūs izbaudāt mājas treniņus, bet jums pietrūkst fitnesa nodarbības, izmēģiniet šo ieskaujošo velosipēdu. The NordiTrack komerciālā studija ir aprīkots ar 22 collu rotējošu ekrānu un savienojas ar iFit lietotni, kur varat piekļūt trenažieriem un nodarbībām. Velosipēdam ir hanteles, tas var lepoties ar 24 pretestības līmeņiem un 20 procentu slīpumu. Tas ir nopietns velosipēds nopietnam kaloriju sadedzināšanai un viens no mūsu iecienītākajiem Amazon Prime fitnesa piedāvājumiem.

Pērc tagad

Fitnesa neoprēna hanteles roku svari

Amazon

Pērciet no Amazon, 65,97 USD (bija 69,99 USD)

Muskuļu masas saglabāšana ir ļoti svarīga vecumam, un svara treniņš ir vienkāršs veids, kā to izdarīt. Mums patīk šis hanteles komplekts no Signature Fitness. Trīs brīvo svaru komplekti tiek piegādāti secībā, lai jūs varētu pēc vajadzības mainīt treniņa intensitāti. Tie ir pieejami dažādās spilgtās un motivējošās krāsās, un jā, statīvs ir iekļauts komplektā.

Pērc tagad

NordicTrack T sērijas skrejceliņi

Amazon

Pērciet no Amazon, 649 USD

Skrejceliņi var būt viens no maniem iecienītākajiem trenažieriem. Tos var baudīt, skatoties televizoru vai klausoties aplādes apraidi, un patiešām stimulēt sirdsdarbības ātrumu. Ja vēlaties to savām mājām, NordicTrack T ir vērts nopietni apsvērt. Šis trenažieru zāles kvalitātes trenažieris piedāvā daudz vietas ar plato jostu, iet līdz pat 10 jūdzēm stundā un savienojas ar iFit lietotni. Sānos ir iebūvēti skaļruņi, FlexSelect amortizācija klājā, un tā slīpums ir līdz 10 procentiem. To var salocīt, kad to nelieto, un tas piedāvā uzmundrinošu treniņu, kas saudzē locītavas.

Pērc tagad

Oriģinālais Peloton velosipēds

Amazon

Pērciet no Amazon, 1445 USD

Ja esat ilgojies iegūt īpašumā a Peloton velosipēds kopš 2017. gada, taču esat iztērējis 2000 $ plus cenu, ir pienācis jūsu laiks. Viens no labākajiem Amazon Prime fitnesa piedāvājumiem, velosipēds tagad ir pieejams par daļu no tā sākotnējās cenas, kas vien ir iemesls, lai aizrautos ar treniņiem. Vietu taupošajam velosipēdam ir liels skārienekrāns, USB ports un pat priekšējā kamera. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties trenēties no rīta vai vakarā, jūs atradīsiet Peloton treneri, kas gaidīs, lai varētu braukt ar jums. (Dalība Peloton ir USD 44 mēnesī).

Pērc tagad

Circuit Fitness Deluxe saliekamā magnētiskā airēšanas mašīna

Amazon
62% atlaide!

Pērciet no Amazon, 170,15 USD (bija 449,99 USD)

Airēšana ir lielisks kardiovaskulārs treniņš, ja jums ir sāpes ceļgalos vai locītavās. Tas kalpo arī kā pretestības treniņš. Mums patīk šis airēšanas trenažieris no Circuit Fitness , jo tas ietaupa vietu un piedāvā astoņus dažādus magnētiskās pretestības līmeņus. Tam ir LCD ekrāns, lai izsekotu kilometriem, ātrumu un kalorijām, un priekšējie riteņi atvieglo pārvietošanu. Tas spēj izturēt līdz pat 300 mārciņām — tas ir treniņu aprīkojums, ko var baudīt ikviens neatkarīgi no tā, kur atrodaties savā fitnesa ceļojumā.

Pērc tagad

Heybike Cityscape elektriskais City Cruiser velosipēds

Amazon

Pērciet no Amazon, sākot no USD 899,99 — ietaupiet USD 50, izmantojot kuponu vietnē Amazon!

Braukšana ar velosipēdu ir vienkāršs veids, kā ielīst vingrot, un Heybike Cityscape elektriskais velosipēds ir visi zvani un svilpes, ko jūs varētu vēlēties. Ar to var braukt manuāli vai ar pedāļa palīgierīci, un tam ir 350 vatu aizmugures piedziņas motors, kas ļauj braukt nelīdzenā apvidū. Tas ir aprīkots ar septiņiem ātrumiem un spēj braukt līdz pat 19 jūdzēm stundā, tāpēc tas ir ideāls trenažieris tiem, kas atrodas ceļā. Brauciet ar to kā ar parastu velosipēdu, kad nepieciešams sadedzināt dažas papildu kalorijas, un pēc tam ieslēdziet to lielā ātrumā dienās, kad ir nepieciešams kaut kur ātri būt.

Pērc tagad

Redliro elektriskais salokāmais skrejceļš

Amazon
Līdz 47% atlaide!

Pērciet no Amazon, sākot no 189,99 USD

Pievelciet savas kedas un dodieties uz šo neticamo izpārdošanu Redliro elektriskais salokāmais skrejceļš . Lai gan tas ir mazāks par 200 USD, tas piedāvā daudz piederumu, lai padarītu apmācību efektīvu un jautru. Pogas uz sliedēm ļauj kontrolēt ātrumu, slīpumu un 12 iepriekš iestatītos treniņu režīmus. Ja pietrūkst laika, ejiet kalnā, lai strādātu glute vai intervāla vilciens. Skrejceliņu var salocīt, kad tas netiek lietots, un tam ir divi priekšējie riteņi, lai to pārvietotu prom no redzesloka.

Pērc tagad

Lanos 2 vienā guļus velotrenažieris

Amazon
33% atlaide!

Pērciet no Amazon, 179,99 USD (bija 269,99 USD)

Šis lēts guļus velosipēds ir lieliska iespēja, ja jums nepatīk ideja, ka jūsu mājās ir liels trenažieris. Klusā iekārta piedāvā 10 magnētiskās pretestības līmeņus un LCD, lai izsekotu jūsu ātrumam, laikam un kaloriju sadedzināšanai. Tālruņa priekšpusē ir arī jauks mazs turētājs. Noliecieties uz priekšu vai sēdiet taisni, lai piesaistītu savu kodolu. Dienās jums ir nepieciešams kaut kas maigāks, viegli iekāpiet aizmugurējā sēdeklī. Neatkarīgi no braukšanas veida jūs iegūsit pārsteidzošu treniņu, vienkārši pajautājiet 5000 laimīgajiem Amazon klientiem, kuri tam piešķīra 5 zvaigžņu vērtējumu!

Pērc tagad